O hostelu

Tara Hostel Kraków - widok z ulicyHostel TARA powstał z myślą o osobach, które oczekują od miejsca noclegowego więcej niż tylko łóżka, ale także wyjątkowej atmosfery i dogodnej lokalizacji.

W miejscu dawnej Synagogi Bojaner – w pięknej XIX w. kamienicy, przy ulicy Krakowskiej 7 odnajdziecie Państwo 19 kolorowych, przestrzennych pokoi z widokiem na wyjątkową żydowską dzielnicę Kazimierz.

Oprócz pokoi oddajemy do dyspozycji gości bardzo duży pokój wspólny z telewizją satelitarną i darmowym internetem WiFi oraz z wyposażoną kuchnią, gdzie można przygotować sobie coś do jedzenia czy po prostu zrelaksować się na kanapie.


Wiemy jak ważna dla gości jest obsługa – nasza recepcja jest czynna 24 godziny na dobę. Czekający na Państwa zawsze uśmiechnięci recepcjoniści w każdej chwili z przyjemnością pomogą z każdym problemem, wskażą ciekawe miejsca oraz odpowiedzą na każde pytanie. Wystarczy tylko podejść do naszego okna!

Lokalizacja

Lokalizacja hostelu pozwala dotrzeć do wszystkich najważniejszych zabytków Krakowa pieszo. Zaledwie 1300m do Rynku Głównego, 750m do Wawelu czy 200m do przepysznych zapiekanek z słynnego Okrąglaka czyni naszą lokalizację wprost idealną dla osób, które chcą zwiedzić jak najwięcej jednocześnie ograniczając jazdę komunikacją miejską.

Restauracje i bary także są w zasięgu ręki. W centrum Kazimierza, gdzie się znajdujemy odnajdą Państwo wiele miejsc, gdzie można dobrze zjeść czy też usiąść przy drinku. Jeśli wolicie bardziej taneczne klimaty – od Rynku Głównego dzieli nas zarówno kilkanaście minut.

Przed wojną kamienica naszego hostelu wyglądała tak: